Hakkında

Biz Kimiz?

Sarıgül İmamoğlu Tarhana & Firik

1992 yılında kuruldu. Kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyeti, lezzet, kalite ve hijyen ilkerini esas almış, daima inovatif düşünerek, üretimlerini gereçekleştirmiştir. Kahramanmaraş'ın damak lezzetine hitap eden geniş ürün yelpazesi ile yıllardır adından sıkça söz ettirmiştir. 2018 yılı itibariyle; 1 tanesi merkez olmak üzere toplam 4 şubesi ile ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra; paketli tarhana satışı ve şehirler arası şoklu firik çözümleriyle, Kahramanmaraş başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye ; Cips, Çerezlik, Maraş Ateşi (Acılı), Dubble Vitamin (Kaymaklı), Dubble Enerji (Bademli), Çorbalık, Kışlık Tarhana & Firik üretimi ayrıca Çerez ve Pul Biber satışı gerçekleştirmektedir.

Üretim İlkemiz

Müşteri Memnuniyeti ilkemiz firmammızın olmazsa olmaz koşuludur. Sarıgül İmamoğlu Tarhana’nın her çalışanı %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. Bu bağlamda bizden ürün alan müşterilerimize ulaşarak; lezzet, kalite ve hijyenimizle ilgili olarak düzenli geri bildirim çalışmaları yapmaktayız. Aldığımız sonuçları da kendi iç süreçlerimizi ve paydaşlarımızı geliştirmek üzere kullanmaktayız. Sarıgül İmamoğlu Tarhana olarak bu çalışmayı, hizmetlerimizi ve hizmet ağımızı daha da mükemmel hale getirebilmek için en önemli yol gösterici olarak kabul etmekteyiz.
Sargül İmamoğlu Tarhana & Firikleri Olarak, 1992’den bu yana lezzetimizi korumak ve artırmak için odaklanıyoruz. Her geçen gün, daha lezzetli ürünler imal edip siz değerli müşterilerimize sunmak için AR-GE çalışmları yürütmekteyiz.
Kalite bizim için her zaman ilk sıralardadır. Gerek imal ettiğimiz ürünlerde gerekse tedarik ettiğimiz ürünlerde 1.Sınıf malzemeleri tercih ederek, kalitemizin ve lezzetimizin devamlılığı amaçlamaktayız.
Önceliğimiz Hijyen ! Güvenli gıda için güvenli hammadde temini şarttır ilkesini benimseyerek, piyasada alanında kaliteli üretim yapan tanınmış firmalarla çalışmaktayız. Ayrıca hammadde güvenirliği; ürün analizleri ve ölçümleri yapmaktayız. Üretimde kullanmakta olduğumuz ekipmanlar ve çalışma yüzeyleri dezenfekte edilmektedir.

Sarıgül İmamoğlu Tarhana'dan 0 km Araba Hediye!

Tarhana veSarıgül İmamoğlu Tarhana & Firiklerimizde Herhangi Bir Şekilde Katkı Maddesi Kullanılmamaktadır. Özellikle (Limon Tuzu), Ürünlerimizde Katkı Maddesi Olduğunu İspatyalana “Sıfır Kilometre Araç” Hediyemizdir.

Ürünlerimiz